Volné pracovní místo  Technický koordinátor

Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, rakouskou společnost, která se již více než 50 let zabývá prodejem, projektováním, servisem strojů a periferních zařízení pro zpracování plastů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technický koordinátor.

Náplň práce:

  • zpracování objednávek zákazníků, technické vysvětlení a poradenství v oblasti náhradních dílů
  • rozdělování práce pro servisní techniky (technické a časové plánování servisních prací)
  • komunikace se zákazníky o ceně a servisu a vytváření zpráv o kvalitě
  • nákup technických komponentů a poptávání cenových nabídek
  • podpora obchodního oddělení při řešení servisních záležitostí
  • koordinace zakázek a vedení procesu s dodavateli od začátku, až do konce

Požadujeme:

  • zkušenost na obdobné pozici (či na pozici servisního technika)
  • znalosti v oblasti elektrotechniky a hydrauliky
  • technické vzdělání se zaměřením na elektrotechniku (např. mechatronika/elektronika/automatizace) - výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, SPS)
  • znalost softwaru Microsoft Dynamics NAV - výhodou
  • znalost angličtiny či němčiny B1/B2 (písemně i hovorově)
  • orientace a znalost čtení v technické dokumentaci
  • ŘP sk. “B” (aktivní řidič)
  • znalost PLC - konfigurace, instalace softwaru – výhodou
  • komunikativnost a orientaci na zákazníka

Nabídka:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
  • zajímavé finanční ohodnocení (včetně 13., 14. platu a dalších bonusů)
  • spolupráci v mladém a ambiciózním týmu
  • mobilní telefon, notebook, 5 týdnů dovolené
  • nástup možný dle dohody
  • místo výkonu práce: Kunice/Velké Popovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Dovolená 5 týdnů
  • 13. plat

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá nebo Němčina - Středně pokročilá